HAKKIMIZDA

 
Çağan İlaçlama 2014 yılında kurulmuş olan, çevre sağlığı alanında Gaziantep, Adıyaman, Kilis İllerinde faaliyet gösteren bir firmadır.

Yeniliklere açık, teknolojiyi takip eden, tecrübeli ve uzman teknik kadroya sahip olan Çağan İlaçlama, vektör mücadelesi konusunda, entegre mücadele projeleri sunan bir "Çözüm Evi" olarak faaliyet göstermektedir. Firma politikası sadece ürün veya hizmet satmak üzerine kurulmamış olup, bunun yerine satış sonrası ve hizmet süresi boyunca her aşamada, tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak, Vektör Mücadelesi konusunda gereksinimlere en iyi yanıtı veren çözümleri sunmak olarak belirlenmiştir. Müşterilerine üstün kaliteli ürünler ve üstün kaliteli hizmet vermek çağan İlaçlama'nın vazgeçemeyeceği bir ilkesidir.

Firmamız, Vektör Mücadelesi konusunda Biyosidal Ürün Uygulama İzin Belgesine sahiptir. Dünyanın önde gelen uluslararası biyosidal ürün üreticilerinin partneri olarak hareket etmekteyiz. Bu sektöre yenilik ve dinamizm katmayı hedefliyor, dürüstlük ilkesini elden bırakmadan, müşteri memnuniyeti odaklı ve ilkeli çalışmalarımızla büyük projelere imza atma yolunda ilerliyoruz.